UWAGA! Niniejszym informujemy, że od dnia 1 października 2019 zmianie ulega adres siedziby firmy. Korespondencję prosimy przesyłać na adres:
TORITE Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. ul. Ligocka 103/8 40-568 Katowice

Home » Usługi » CarbonTax

CarbonTax

Program Carbontax obejmuje możliwość prowadzenia ewidencji i dokumentów

związanych z obrotem wyrobami węglowymi, sprawozdawczości  oraz obsługę Waszej firmy  w zakresie sprawozdawczości i rozliczeń z urzędami Krajowej Administracji Skarbowej.

Dodatkowo pakiet obejmuje bezpłatne telefoniczne porady prawne i konsultacje z zakresu obrotu wyrobami węglowymi.

Indeks usług Skontaktuj się

Program Carbon Tax

Obejmuje możliwość prowadzenia ewidencji i dokumentów związanych z obrotem wyrobami węglowymi oraz obsługę Spółki w zakresie sprawozdawczości i rozliczeń z urzędami Krajowej Administracji Skarbowej w imieniu podatnika. Dodatkowo pakiet obejmuje bezpłatne telefoniczne porady prawne i konsultacje z zakresu obrotu wyrobami węglowymi.

Program składa się z trzech modułów:

  • Wyroby węglowe z zapłaconą akcyzą
  • Faktury z oświadczeniem
  • Ewidencja wyrobów węglowych zużywanych do celów zwolnionych

Każdy z trzech modułów jest przeznaczony do obsługi innego zakresu rozliczeń i sprawozdawczości w zakresie obrotu wyrobami węglowymi. Każdy upraszcza do minimum obowiązki nałożone przez ustawodawcę na podmioty produkujące, pośredniczące lub zużywające wyroby węglowe.

Program w całości rozwiązuje problem obowiązków wobec fiskusa dla podmiotów obracających wyrobami węglowymi i w prosty sposób pozwala na wystawianie i rozliczanie dokumentów dostawy, rozliczeń deklaracji AKC-U ,AKC-W/W oraz prowadzi wymagane rejestry.

Krok 1

Odkryj usługi

Jakie problemy rozwiązujemy?

Krok 2

Poznaj nas

Torite to kadra specjalistów

Krok 3

Sprawdź partnerów

Współpracujemy z najlepszymi

Krok 4

Skontaktuj się

Porozmawiajmy o rozwiązanaich dla Ciebie

Czego szukasz?

Napisz do nas!

Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania

Imię i nazwisko*

Adres email*

Temat

Treść wiadomości

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.
Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Torite Spółka Doradztwa Podatkowego Sp.zo.o. ul. Ligocka 103/8 , 40-568 Katowice.

Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie danych jest dobrowolne. Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[recaptcha]

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje