UWAGA! Niniejszym informujemy, że od dnia 1 października 2019 zmianie ulega adres siedziby firmy. Korespondencję prosimy przesyłać na adres:
TORITE Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. ul. Ligocka 103/8 40-568 Katowice

Home » Usługi » Doradztwo podatkowe » Postępowanie podatkowe

Postępowanie podatkowe

Wspieramy naszych klientów w przebiegu postępowania podatkowego, które wszczynane jest z reguły po wykryciu nieprawidłowości wskutek przeprowadzonej kontroli podatkowej.

Indeks usług Skontaktuj się

Postępowanie podatkowe, będąc postępowaniem administracyjnym, prowadzone jest przez organ podatkowy,

którym według ostatnich zmian, są m. in. naczelnik urzędu administracji skarbowej, dyrektor izby administracji skarbowej, naczelnik urzędu celno-skarbowego. Jako doradcy podatkowi mamy kompetencję, by reprezentować Państwa, przedsiębiorców, podczas kontroli podatkowej, kontroli celno-skarbowej i w czasie trwania postępowania podatkowego.

Jak więc działamy?

  • przygotowujemy wnioski do Ministra Finansów o wydanie pisemnej interpretacji przepisów prawa podatkowego,
  • sporządzamy pisma oraz opracowujemy wyjaśnienia składane w czasie kontroli i w postępowaniu podatkowym, tak, aby zapewnić najkorzystniejszą sytuację naszego Klienta w toku postępowania skarbowego, kontroli skarbowej, prowadzimy doradztwo co do kwestii dowodów i przesłuchań podatnika w związku z prowadzonym przeciwko niemu postępowaniami podatkowymi,
  • skarżymy decyzję organów podatkowych, organów kontroli skarbowej również w postępowaniu sądowo administracyjnym przed WSA,
  • sporządzamy skargi do WSA oraz skargi kasacyjne do NSA,
  • reprezentujemy naszych Klientów w charakterze pełnomocnika przed organami kontroli oraz przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym, zapewniając zastępstwo procesowe oraz reprezentację,
  • udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, prowadzimy analizę dokumentacji prawno-podatkowej,

Krok 1

Odkryj usługi

Jakie problemy rozwiązujemy?

Krok 2

Poznaj nas

Torite to kadra specjalistów

Krok 3

Sprawdź partnerów

Współpracujemy z najlepszymi

Krok 4

Skontaktuj się

Porozmawiajmy o rozwiązanaich dla Ciebie

Czego szukasz?

Napisz do nas!

Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania

Imię i nazwisko*

Adres email*

Temat

Treść wiadomości

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.
Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Torite Spółka Doradztwa Podatkowego Sp.zo.o. ul. Ligocka 103/8 , 40-568 Katowice.

Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie danych jest dobrowolne. Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[recaptcha]

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje